УДК 005.591.6(4)

СУСІДЕНКО Юлія,
к. е. н., доцент кафедри фінансів Вінницького торговельно-економічного інституту

СІТАШ Тетяна,

ІННОВАЦІЙНИЙ РОЗВИТОК ПІДПРИЄМСТВ: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД

Проаналізовано стан інноваційної діяльності в Українській державі та виокремлено її головні проблеми і принципи функціонування, які полягають у створенні умов для збереження, піднесення і використання науково-технічного та інноваційного потенціалу, забезпечення розвитку науково-виробничої сфери тощо. Визначено перспективи інноваційної діяльності шляхом реалізації інноваційних проектів суб’єктів господарювання різних форм власності.

Ключові слова: інновації, інноваційна діяльність, інноваційний проект, інноваційний потенціал.