Бакалінська О. Адаптація конкурентного законодавства України відповідно до Угоди про асоціацію
Україна-ЄС
. Зовнішня торгівля: економіка, фінанси, право. 2017. № 5. С. 96-106. Серія. Юридичні науки.

УДК 346.5(477+061.1ЄС)

БАКАЛІНСЬКА Ольга,
д. ю. н., доцент, завідувач кафедри міжнародного приватного,
комерційного та цивільного права Київського національного
торговельно-економічного університету

АДАПТАЦІЯ КОНКУРЕНТНОГО ЗАКОНОДАВСТВА УКРАЇНИ
ВІДПОВІДНО ДО УГОДИ ПРО АСОЦІАЦІЮ УКРАЇНА-ЄС

Досліджено правові засади співробітництва України та Європейського Союзу зпитань захисту конкуренції відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Визначено та досліджено прогалини українського конкурентного законодавства, а також перспективи і тенденції розвитку правового забезпечення захистуконкуренції в Україні.

Ключові слова: угода про асоціацію, узгоджена практика, концентрація, державна допомога.