Мельниченко Р.
Державний примус у сфері трансфертного ціноутворення. Зовнішня торгівля: економіка, фінанси, право. 2017. № 5. С. 162-177. Серія. Юридичні науки.

МЕЛЬНИЧЕНКО Руслан,
аспірант кафедри загальноправових дисциплін

ДЕРЖАВНИЙ ПРИМУС У СФЕРІ
ТРАНСФЕРТНОГО
ЦІНОУТВОРЕННЯ

Проаналізовано заходи державного примусу за порушення правил трансфертного ціноутворення в Україні. Висвітлено податкові, адміністративні та кримінальні склади правопорушень, які можуть мати місце при порушенні платниками податків правил трансфертного ціноутворення. Надано правову оцінку кожному із заходів державного примусу, які можуть бути застосовані за порушення правил трансфертного ціноутворення.

Ключові слова: трансфертне ціноутворення, порушення правил, податковий контролю, заходи державного примусу, відповідальність.