Нагорнюк О. Систематизація елементів фінансового потенціалу підприємства торгівлі. Зовнішня торгівля: економіка, фінанси, право. 2017. № 6. С. 70-84. Серія. Економічні науки.

УДК 658.14.17

НАГОРНЮК Олена,
к. е. н., доцент, докторант кафедри економіки та фінансів підприємства

СИСТЕМАТИЗАЦІЯ
ЕЛЕМЕНТІВ ФІНАНСОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ
ПІДПРИЄМСТВА ТОРГІВЛІ

Визначено сутність фінансового потенціалу торговельного підприємства, запропоновано функції і принципи його систематизації. Розроблено систематизацію елементів фінансового потенціалу підприємства торгівлі на основі застосування теорії систем і врахування його сутнісних характеристик. Охарактеризовано зміст окремих елементів фінансового потенціалу торговельного підприємства.

Ключові слова: фінансовий потенціал, система, систематизація, фінансові ресурси, здатності, фінансова безпека.