Волосович С. Державне регулювання ринку криптовалют: зарубіжний досвід. Зовнішня торгівля: економіка, фінанси, право. 2018. № 1. С. 97-110. Серія. Економічні науки.

ВОЛОСОВИЧ Світлана,
д. е. н., професор, професор кафедри фінансів

ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ РИНКУ КРИПТОВАЛЮТ:
ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД

Розкрито загрози функціонування криптовалют та на основі вимог FATF визначено принципи їх регулювання. Досліджено досвід регулювання криптовалют у зарубіжних країнах. Проаналізовано підходи до оподаткування діяльності з крипто­валютами у різних країнах та запропоновано складові системи їх регулювання в Україні.

Ключові слова: криптовалюта, біткоїн, принципи системи регулювання криптовалют, ліцензування діяльності з криптовалютами, оподаткування криптовалют.