Давиденко В. Подолання протидії розслідуванню насильницьких злочинів серед військовослужбовців. Зовнішня торгівля: економіка, фінанси, право. 2018. № 2. С. 110-123. Серія. Юридичні науки.

ДАВИДЕНКО Валерій,
к. ю. н., доцент, доцент кафедри загальноправових дисциплін

ПОДОЛАННЯ ПРОТИДІЇ
РОЗСЛІДУВАННЮ НАСИЛЬНИЦЬКИХ ЗЛОЧИНІВ
СЕРЕД ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

Проаналізовано причини та умови кругової поруки й приховування військових злочинів, розроблено пропозиції щодо діагностики і прогнозування несприятливих слідчих ситуацій та впливу на їх подальший перебіг, а також профілактичної роботи слідчого.

Ключові слова: протидія досудовому розслідуванню, кругова порука, насильницькі злочини, нестатутні взаємовідносини, приховування злочинів, слідча ситуація, профілактична робота слідчого.